About us

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 8 lat, zapewniając niezmiennie perfekcyjną i profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających klientów!

 

 

Historia firmy sięga 2010 roku. Tworzą ją ludzie, którzy do usług sprzątania podchodzą nieszablonowo
i wzorem najlepszych nie boją się korzystać z najnowszych technologii. Specjalizujemy się w
długoterminowym utrzymaniu obiektów w czystości. Dzięki innowacyjnym maszynom i najlepszej
chemii jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałe rezultaty.

Liczy powierzchnia obiektów, którą powierzyli nam w utrzymaniu nasi klienci

Blisko 30% naszych klientów to klienci instytucjonalni: szkoły, sądy , firmy z większościowym udziałem Skarbu Państwa

Tylu odbiorców naszych usług, korzysta z atrakcyjnych rabatów i robi zakupy na sklep.hakinson.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami! 

FAQ

Wycena jest darmowa, jej staranne przygotowanie wymaga zapoznania się z obiektem czy zleceniem.

Największe znaczenie przy wycenie ma częstotliwość sprzątania oraz metraż sprzątanej powierzchni. Ceny z reguły wahają się  od złotówki do siedmiu złotych.

To przede wszystkim spokój. Nasi klienci nie martwią się o zastępstwa, chorobowe, sprawy kadrowo-płacowe , dostawę chemii i jej odpowiedzialne wykorzystanie. Każdy z naszych klientów dostaje darmową usługę może to być np. pranie tapicerki i dywanów dwa razy w roku.

To zasługa posiadania najnowszych maszyn, które zrewolucjonizowały branżę sprzątania. To zwłaszcza system mycia okien i fasad wodą demineralizowaną bez użycia grama chemii. Dzięki systemowi podgrzewania wody , możliwe jest także mycie okien zimą,  zaś Kaivac wynalazł maszynę do bezdotykowego i błyskawicznego mycia WC czy mobilnych kontenerów.

Polimeryzacja podłóg polega na zerwaniu starej warstwy polimeru i nałożenie nowej. Taka podłoga jest całkowicie zabezpieczona i odporna na zabrudzenia. W efekcie polimeryzacji podłoga wygląda na nową i błyszczy się. Metoda polimeryzacji, którą stosujemy jest kilkuetapowa i daje świetny efekt. Użycie profesjonalnej chemii pozwala zaoszczędzić sporo czasu względem tradycyjnych, popularnych produktów.

Usługę wykonujemy zawsze w ciągu jednego dnia. Pierwsze pomieszczenia oddajemy do użytku po około trzech godzinach.

Maszyny, dzięki dużej sile docisku, specjalistycznym padom dostosowanym do danej powierzchni, gruntownie doczyszcza i neutralizuje powierzchnię. Serwis tradycyjnym mopem z mikrofibry nie zapewnia takich rezultatów i stąd wymaga cyklicznego doczyszczenia maszynowego.

Tak, posiadamy polisę OC na milion złotych.

Tak, firma od początku swojego istnienia sponsoruje utytułowany klub kolarski oraz współorganizuje Puchar Polski w kolarstwie górskim.

Absolutne minimum to dwa razy w roku. W praktyce firmy najczęściej decydują się na gruntowne pranie dywanów jak i siedzisk i oparć krzeseł raz na kwartał.

Od kilku do kilkunastu godzin. Dzięki wykorzystaniu metody ekstrakcyjnej i profesjonalnej chemii skracamy czas schnięcia do minimum. W zdecydowanej większości dywany pierzemy u klienta i na drugi dzień, po całej nocy są już suche.

W przypadku świadczenia usług w budynku stosujemy stawkę podstawową tj. 23%, natomiast jeśli prace porządkowe wykonywane są na zewnątrz, to stawka wynosi 8%.

Tak, firma jest czynnym podatnikiem VAT.

Tak, jak najbardziej. Z uwagi na fakt iż świadczymy usługi dla takich instytucji jak urzędy skarbowe oraz sądy rejonowe, nasi pracownicy posiadają zaświadczenia o niekaralności.