Services

SPRZĄTANIE - USŁUGI

Polimeryzacja podłóg, czyszczenie hal

Profesjonalne usługi sprzątające spełniające najwyższe standardy firm i przedsiębiorstw. Oferujemy skuteczne sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych, czyszczenie hal, jak i sprzątanie biura czy mieszkania. Nasza firma sprzątająca podczas pracy wykorzystuje wysokiej jakości detergenty oraz nowoczesne sprzęty, które pozwalają na szybkie i skuteczne sprzątanie każdej powierzchni. Wykonywana przez nas polimeryzacja podłóg pozwala im odzyskać dawny, estetyczny wygląd.

Szkolenia dla firm sprzątających, mycie okien

Proponujemy również mycie okien, także w budynkach wysoko kondygnacyjnych. Wśród naszych podstawowych usług znajduje się też pranie dywanów i pranie wykładzin. Troszczymy się również o tereny zielone, oferując koszenie trawy i żywopłotów, jak i zamiatanie chodników. Przeprowadzamy szkolenia dla firm sprzątających. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt!

Regularna, terminowa obsługa powierzchni biurowych to najpopularniejsza z naszych usług.

Dla powodzenia współpracy niezwykle istotne jest by na wstępnym etapie bardzo dokładnie ustalić zakres prac i częstotliwość.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze hoteli począwszy od odpowiadania za czystość pokoi po jednorazowe zlecenia na np. pranie dywanów czy polimeryzację

W zakres prac wchodzi m.in. koszenie trawy i żywopłotów, zamiatanie chodników, odśnieżanie.

Obsługa hal magazynowych polega na regularnym czyszczeniu ich za pomocą samojezdnych maszyn. Usuwamy stare farby z posadzek

Oferujemy: mycie okien i elewacji wodą demineralizowaną, doczyszczanie posadzek, pranie dywanów, bezdotykowe gruntowne mycie toalet i kontenerów, polimeryzację podłóg.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Skorzystaj z najlepszej oferty